ما پرشین‌گیگ هستیم :)

۱۵ نفر
اعضای تیم
۲ میلیون
کاربر فعال
+۱۰۰ ترابایت
فایل میزبانی شده

داستان پرشین‌گیگ

اینجانب پیام ترکیان، موسس شرکت ابر افراز شریف (پرشین گیگ) هستم. از زمان دانشجویی در دانشگاه صنعتی شریف به دنبال راه اندازی استارت آپ های مختلف در زمینه رشته تحصیلی (مهندسی کامپیوتر) بودم و کارهایی هم با دوستان انجام دادم. در همان سال‌ها سیستم مدیریت فایل پرشین گیگ را نوشتم که تا کنون ۱۷ سال به کاربران سرویس میدهد و بسیار شناخته شده میان کاربران در اینترنت می‌باشد. بعد از سال‌های سرویس دهی به کاربران، تصمیم گرفتیم که سرویسی را برای کاربران با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ارائه نماییم، به همین دلیل زیرساخت ابری پرشین گیگ را پیاده سازی و توسعه دادیم. این کار کاملا با استفاده از تخصص افراد ایرانی انجام پذیرفته است و تنها سیستم مدیریت ابر فارسی می باشد.
پرشین‌گیگ بزرگترین سرویس دهنده فضای وب فارسی (هاستینگ) است. اگر از قدیمی‌تر‌ها و حرفه ‎ای‎ های وب بپرسید، پی جی را مخزنی آنلاین، مطمئن و سریع برای فایل ها و اطلاعات‎شان معرفی خواهند کرد. به هر حال گروه حرفه‌‎ای هستید یا از قوم قدیمی‌‎ها، پرشین‌گیگ خانه‎‎‌ای برای شماست.
تاسیس پرشین‌گیگ در زمانی خاص روی داد؛ تعداد کاربران اینترنتی به سرعت رو به افزایش بود، حرفه‌‎ای‌‎ها و وب-کارها مشغول تولید محتوای آموزشی در اینترنت بودند، و وبلاگ نویسی و وبلاگ خوانی در اوج محبوبیت بود. در آن شرایط، موانعی نیز وجود داشت؛ نبود سرویس فضای رایگان وب برای کاربران فارسی زبان از مهمترین این موارد بود. با راه اندازی سایت پرشین‌گیگ در سال ۱۳۸۳، بنای سرویس قدرتمند و رایگان فضای وب فارسی گذاشته شد. در مدت کوتاهی دعوتنامه‎‌های پرشین‌گیگ دست به دست بین کاربران اینترنت پخش می‌‎شد. مدیر پرشین‌گیگ یکی‌‎یکی، و کاربران عزیزمان دسته‌دسته متخصصین و وبلاگ نویسان را به عضویت دعوت می‎‌کردند. اکنون پس از گذشت چندین سال از راه‌‎اندازی و سرویس‌‎دهی، خدمتی جدید از تیم پرشین‌گیگ با عنوان سرویس ابری میزبان کاربران جدید فضای وب فارسی می‌‎باشد، سرویسی که با استفاده از به روزترین تکنولوژی‎‌های موجود طراحی و پیاده سازی شده است، ۸ گیگ فضای رایگان، قابلیت نمایش مناسب بر روی تمامی دستگاه‎‌ها و اشتراک گذاری فایل‎‌ها با دیگر کاربران این سرویس از حداقل امکانات جذاب این سرویس است.

به تیم پرشین‌گیگ بپیوندید

بر روی خلاقیت، کیفیت و ارزش آفرینی تمرکز کنید.

Backend Python Developer
برنامه‌نویس پایتون (دورکاری)
Backend Python Developer
برنامه‌نویس PHP (دورکاری)
Backend Python Developer
برنامه‌نویس C (دورکاری)
Backend Python Developer
برنامه‌نویس FrontEnd (React.js)
Backend Python Developer
Senior Network Engineer

برای شروع یک کسب و کار بزرگ آماده اید؟

کسب و کارهای کوچک و بزرگ سال‌هاست مشتری پرشین‌گیگ هستند.