شبکه تحویل محتوا (CDN)

رایانش ابری

شبکه تحویل محتوا یا به اختصار CDN سرویسی بسیار جدید و کاربردی برای اینکه سرعت بالا آمدن سایت خود را بسیار بالا ببرید. همانطور که می‌دانید، سرعت بالا امروزه در طراحی سایت بسیار مورد توجه است. این سرویس با ایجاد قابلیت در دسترس بودن محتوای سایت شما با سرعت بیشتر، به صورت کش شده و از نزدیک ترین سرور به مکان درخواست دهنده، باعث می‌شود تاثیر بسزایی در باز شدن سریع صفحه و همچنین کش شدن محتوای ثابت ( Static ) صفحات داشته باشد.

سرویس اشتراک‌گذاری فایل در پرشین‌گیگ برای اولین بار در کشور، در بستر سرویس شبکه‌ی تحویل محتوا یا CDN ایجاد شده و قابلیت ارائه‌ی این خدمات بر روی دامنه های اختصاصی شما را دارد. ویژگی های اصلی این نوع سرویس به شرح ذیل می‌باشند:

مزایای سرویس شبکه‌ی تحویل محتوا یا CDN

  • تضمین ارائه‌ی سریع‌ترین سرعت دانلود ممکن با استفاده از تکنیک های زیر
  • میزبانی فایل به طور همزمان در چندین سرور در سراسر جهان (از جمله ایران) و ارائه به درخواست کننده با بالاترین سرعت
  • دانلود فایل از نزدیک ترین سرور به کاربر با استفاده از Geo-Location
  • ارائه فایل ها از هر سرور با سریع ترین تنظیمات و بصورت Cache شده
  • بهبود رتبه‌ی سایت‌ به دلیل استفاده از لینک های دامنه شخصی
  • راه‌اندازی برخط (آنی) و بسیار آسان سرویس تحویل محتوا

با خرید سرویس شبکه تحویل محتوا یا همان سی دی ان برای وبسایت خود، مطمئن خواهید شد که سایت شما همیشه و با بالاترین سرعت ممکن از تمامی نقاط جهان و از جمله کشور عزیزمان ایران در دسترس خواهد بود. همچنین اگر احیانا مشکلی برای سایت شما به وجود بیاید و مجبور باشید برای مدتی آن را از دسترس خارج نمایید، کماکان فایل های وبسایت مورد نظر بر روی سرورها قرار دارند و می‌توانند آخرین محتوای در دسترس سایت را با سرعت بسیار بالا و بدون هیچ گونه وقفه به بازدیدکنندگان ارائه دهند. اگر در ارتباط با خدمات CDN هر سوال و یا درخواست پشتیبانی داشتید، حتما از طریق صفحه‌ی پشتیبانی و یا حساب کاربری @persiangig_admin در تلگرام با ما در ارتباط باشید.