سازمان های کوچک (SME)

راهکارهای سازمانی

سگمنت بانک ها و موسسات مالی و بورس

در این سگمنت سازمانهای کارگزاری بورس و شرکت های زیر مجموعه بانک ها و حتی صرافی ها از الویت بالایی برخوردار هستند و برای این بخش از بازار با توجه به نیازمندی های موجود پیشنهادات زیر ارائه گردیده است:

  1. اینترنت: با پرداخت مبلغ بسیار ناچیز پهنای باند مناسبی با قابلیت ارائه 100 درصد سرویس در کل کشور فراهم شده است.
  2. سخت افزار مانند کامپیوتر: پکیج سرویس VDI و تین کلاینت، بدون خرید تجهیزات و تنها با پرداخت هزینه این پکیج، نیاز بانک ها به کامپیوترها و سخت افزار های مربوطه را مرتفع می‌سازد.
  3. فضای ذخیره سازی و اشتراک گذاری ابری: با توجه به نیاز سازمان ها به فضای ذخیره سازی علاوه بر ارائه فضای ذخیره ساز در VDI به صورت جداگانه نیز فضای ذخیره سازی رایگان با قابلیت دسترسی در هر نقطه ایجاد گردیده است.
  4. نیاز به سرور مجازی و هاست: شرکت پرشین گیگ به منظور برطرف نمودن نیاز به سرور مجازی برای راه اندازی نرم افزارهای CRM و... و همچنین سایت شرکت با تخفیفات بسیار بالا و ارائه تکنولوژی رایانش ابری این نیاز را بر طرف نموده است.

سگمنت مراکز تفریحی و سیاحتی

این سگمنت نیز با وجود حضور گردشگران داخلی و خارجی و همینطور نیاز به سرویس های ویژه از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر سرویس های بالا، پکیچ های اینترنت متنوعی برای کاربران فراهم شده است.

سگمنت بیمارستان ها و مراکز درمانی

این سگمنت نیز با توجه به اهمیت سلامتی، مورد توجه مجموعه پرشین گیگ بوده است و علاوه بر سرویس های بالا، پکیجی مخصوص ذخیره سازی فایل های آرشیو شده و همچنین ارتباط پزشک با بیمار بر روی بستر IOT که یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت پرشین گیگ فراهم شده است.

سگمنت دانشگاه ها و مراکز اموزشی

با توجه به اهمیت آموزش در کشور و نیاز بخش آموزشی به تمامی سرویس های پرشین گیگ به خصوص VDI-CLOUD STORAGE و همچنین اینترنت، پکیج های بسیار ارزان قیمت طراحی گردیده است.

سگمنت صنعت و سگمنت نفت و گاز و انرژی

این سگمنت از بزرگترین سگمنت های کشور است که علاوه بر سرویس های بالا، سرویس های دیگری مانند رایانش ابری، تحلیل دیتاهای بزرگ ,IOT ,HPC ,VDI ,CLOUD STORAGE و به خصوص سرویس های ارتباطی و اینترنت از اهمیت بسیار برخوردار می‌باشد.